Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Armipol Łódź - producent wanien wolnostojących i zegarów

 

Firma Armipol-Łódź zajmuje się produkcją wanien wolnostojących oraz zegarów ściennych.

Produkujemy wanny od 2013 roku, a z kompozytami mamy do czynienia już od roku 2008. W tym czasie wykonywaliśmy projekty wanien, prototypy oraz wyroby gotowe dla innych firm.
W produkcji wanien stosujemy najlepsze dostępne materiały i surowce przeznaczone specjalnie do wyrobów sanitarnych, takich jak niemiecka Bufa, Raychold USA, Sarzyna SA.

Wanny wolnostojące

Wanny wolnostojące są znane od ponad 20 lat, lecz były to wanny głównie w stylu retro z łapami, niezabudowanym przelewem i syfonem. Jako pierwsi na terenie Łodzi wdrożyliśmy produkcję wanien owalnych z ukrytymi odpływami, o zamkniętej jednolitej strukturze, począwszy od projektu – do produktu finalnego. Od 2013 roku, już pod nazwą firmy Armipol wytwarzamy wanny wolnostojące o naswach Berta, Beata, WST.

Zegary ścienne

Obecnie, widząc nowe trendy w projektowaniu i wystroju wnętrz, wprowadzamy  na rynek nowy produkt – zegar ścienny w stylu skandynawskim – minimalistycznym. Jest to nowość wśród zegarów ściennych z uwagi na jego wygląd, zastosowanie, materiały oraz wrażenia wizualne.

Jedyny, niepowtarzalny zegar ścienny produkowany tylko przez naszą firmę – Armipol.

Zapraszamy do poznania oferty naszego sklepu internetowego, życząc jednocześnie udanych zakupów.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl